1.11.11 20:15-dobre zlego poczatki, ptr wyszedl srednio- ale bedzie lepiej/poprawi sie
 |
| peter |
pora na moja facjate... i czapke mikolaja:D
 |
| peter, ja, czapka |
po jakiejs godzince wygladalo calkiem spoko, tu i owdzie sie poprawi i bedzie full wypas:)
 |
| my |
pora na ciuszki
 |
| my plus noga petera, spodnie i bluza tomka |
no i wyszlo tak:
pora brac sie za cieniowanie, nie?
... a jednak, trza bylo sie nie brac:(
 |
| ~~GOH~~ |