1.11.11 20:15-dobre zlego poczatki, ptr wyszedl srednio- ale bedzie lepiej/poprawi sie
![]() |
| peter |
pora na moja facjate... i czapke mikolaja:D
![]() |
| peter, ja, czapka |
po jakiejs godzince wygladalo calkiem spoko, tu i owdzie sie poprawi i bedzie full wypas:)
![]() |
| my |
pora na ciuszki
![]() |
| my plus noga petera, spodnie i bluza tomka |
pora brac sie za cieniowanie, nie?
... a jednak, trza bylo sie nie brac:(
![]() |
| ~~GOH~~ |






